Kasa wraca - jak odebrać bon

 

Kup rower i odbierz eBon


Już teraz sprawdź jaki eBon możesz otrzymać kupując rower Auhtor, Accent i Dartmoor.


Łap okazję i skorzystaj z eBonu.

Wartości eBonów widnieją przy każdym modelu. Szczegóły akcji dostępne w regulaminie poniżej.

W ramach tej limitowanej akcji możesz otrzymać eBon o wartości nawet 500 zł! Kliknij

 

Zobacz jak działa Kasa wraca

Czym jest eBon?

eBon to bon towarowy, który możesz wymienić na dowolnie wybrany towar z aktualnej oferty Velo dostępnej na dobresklepyrowerowe.pl

Co zrobić aby otrzymać eBon?

Po sprzedaży Twojego roweru sprzedawca musi zarejestrować go on-line w Panelu Klienta. Jeżeli uzupełnił Twoje dane to, już w tym momencie otrzymałeś należny eBon.

Jeżeli przy sprzedaży nie podałeś swoich danych to musisz dokończyć rejestrację samodzielnie. Przejdź do Panelu Klienta, który utworzyliśmy dla Ciebie na stronie ssl.velo.pl i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwość w tym temacie skontaktuj się z nami poprzez czat dostępny na stronie Panelu Klienta.

Spora część rowerów z naszej oferty objęta jest promocją przedłużenia gwarancji na ramę do 5 lat. Dowiedz się więcej o tej promocji na stronie akcji.

 

Wymień eBon na interesujące Cię produkty

Swobodnie dobierz sprzęt, który Cię interesuje spośród 5000 dostępnych towarów i złóż promocyjne zamówienie. Zamówione produkty prześlemy spedycją kurierską na wskazany w formularzu adres. Zamówienie zostanie wysłane po dostarczeniu kopii dowodu zakupu (możesz je dostarczyć w formie elektronicznej już podczas rejestracji). Uprzejmie informujemy iż Klienci, którzy otrzymają Bon towarowy o łącznej wartości przewyższającej 2000 zł., są zobowiązani do uiszczenia podatku dochodowego od osób fizycznych w wysokości 10% wartości otrzymanego Bonu towarowego.

 

Ważne informacje

Promocją Kasa wraca | Kup rower i odbierz eBon objęte są rowery Author, Accent i Dartmoor z kolekcji 2024.

Promocja dotyczy produktów zakupionych od 1 lutego 2024 do 31 stycznia 2025r.


 

*    Sugerowana cena detaliczna
**    Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie dobresklepyrowerowe.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.

 

Regulamin promocji Kasa wraca | Kup rower odbierz eBon