Kategorie

Informacje

Uwaga ważne!!! W przypadku odbioru osobistego zamówionego towaru, prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu ustalenia terminu odbioru. Jeżeli natomiast znalazłeś interesującą Cię ofertę a bez składania zamówienia towar chcesz odebrać lub obejrzeć w naszym sklepie stacjonarnym, koniecznie potwierdź dostępność, ponieważ część towarów trzymamy w magazynie i bez wcześniejszego umówienia, nie będzie możliwości odbioru ani obejrzenia.
Adresy sklepów stacjonarnych


 

AMBike.pl Konstancin-Jez.
Ul. Warszawska 35
05-520 Konstancin-Jeziorna
 
Kontakt:
      531 549 655
 
 

Godziny otwarcia sklepu:
Pon. - Piątek- 10.00-17.00
Sobota - 9-14


 


AMBike.pl Otwock
ul. Staszica 16
05-400 Otwock 
 
kom: 796 255 879
   
 
 
 

Godziny otwarcia sklepu:
Pon. - Piątek-     10.00-17.00
Sobota - 9.00 - 14.00
 

Płatności w AMBike.pl są obsługiwane przez platnosci.pl
   

 

Koszty dostawy

Dostawa


  • Darmowa wysyłka przy formie płatności "Wpłata na konto" powyżej 300 zł

  • Darmowa wysyłka przy formie płatności za "Płacę PayU" powyżej kwoty 450 zł

  • Darmowa wysyłka przy formie płatności "Za pobraniem" powyżej 300 zł

  • Możliwa jest również dostawa złożonego roweru naszym transportem na terenie Warszawy i okolic.

    Ta opcja jest ustalana indywidualnie i uzależniona od kwoty zamówienia.

 

Credit Agricole 10 x 0%

LeaseLink

AMBike w SIDI Center
Od 2014 roku AMBike uczestniczy w programie Sidi Center - Tu znajdziesz wszystkie rozmiary

AMBike.pl  ul. Warszawska 35 05-520 Konstancin-Jeziorna, 22 757 68 05  

AMBike.pl Otwock ul. Staszica 16 05-400 Otwock  tel: 22 299 00 06

Jak kupić właściwe buty kolarskie Sidi?
Jedną z niewielu uniwersalnych rad sprawdzających się w przypadku doboru obuwia kolarskiego jest zasada, że kupuje się obuwie, które komfortowo pasuje od razu po wyciągnięciu z pudełka. Jazda w niedopasowanych butach i wyczekiwania aż się ułożą będzie niekomfortowa i może prowadzić do kontuzji. Filozofia marki Sidi to tworzenie butów, które będą przez lata utrzymywały swoją formę. Do produkcji wykorzystywane są materiały bardzo wysokiej klasy, dużą uwagę przykłada się do jakości w trakcie całego procesu tworzenia dlatego próżno wyczekiwać aż buty Sidi się „ułożą".
Rozmiar ma znaczenie…
Większość kolarzy ma swoje przyzwyczajenia co do tego jak obuwie powinno układać się na stopie.
Sidi jest znane z tego, że buty są komfortowe po wyjęciu z pudełka. Jakikolwiek dyskomfort odczuwalny po założeniu prawdopodobnie oznacza wybranie buta, którego rozmiar jest nieodpowiedni i powinieneś przymierzyć inny.
Buty kolarskie projektowane są bezkompromisowo, aby zapewnić optymalnie przeniesienie mocy ze stopy na pedał.  Nowoczesne materiały i precyzja konstrukcji utrzymują niską wagę i sztywność buta. To oznacza, że masa rotująca jest niższa, a moc przekazywana jest większa co skutkuje większym momentem obrotowym wynikającym z pracy kolarza.
Kiedy ubierzesz swoje buty kolarskie stań na nich i unieś pięty. Jeżeli powstał luz pomiędzy butem a tyłem pięty to znaczy że obuwie jest za duże i będą niechlujnie pracować, szczególnie podczas dłuższej jazdy. Możesz to jednak poprawić właściwie ustawiając „Heel Retention Device”.
Dociąż stopę i sprawdź czy dotykasz palcami końcówki buta. Jeżeli tak to prawdopodobnie buty są za małe. Większość kolarzy woli troszeczkę wolnej przestrzeni przy palcach, jeśli jednak możesz palcami poruszać zbyt swobodnie to prawdopodobnie buty są za duże.
…ale nie tylko rozmiar się liczy
Wersja MEGA
Sidi zaprojektował swoją ofertę MEGA dla tych, którzy potrzebują dodatkowej objętości buta. Przekłada się to na 4mm dodatkowej szerokość dla całego śródstopia. Pięta jest również poszerzona i buty są zrobione w taki sposób aby wsuwanie było łatwiejsze. Jest to przydatne, jeżeli na przykład nosisz rozmiar 44, jednak czujesz nieco ciasno wokół przodu stopy lub podbica, wtedy wersja 44 Mega może być rozwiązaniem idealnym.
Wersja MEGA jest nie tylko dla tych, którzy mają szerokie stopy. Model MEGA może być również przydatne dla rowerzystów, którzy wykorzystują bardzo dużej objętości wkładki lub tych, którzy mają problem z wygodnym wkładaniem stopy do buta.
Damska specyfika
Sidi szczyci się faktem, że konstruuje obuwie kolarskie dedykowane Paniom już od 1960 roku. Więc naturalnym jest, że producent posiada spore doświadczenie i wiedzę czego potrzebuje damska stopa podczas pedałowania.
Damskie buty Sidi to tylko nie inaczej pomalowane buty męskie. To nawet nie są ich pomniejszone i zwężone odpowiedniki. To modele zaprojektowane od początku uwzględniając specyfikę kobiecej stopy.  Specyficzne cechy butów Sidi dla kobiet mają na względzie węższe pięty i kostki, aby komfortowo utrzymać stopę o mniejszej objętości.